Rampa Millennium

Home » wycieczki » Wycieczka Wschod-Zachod – Parki, kaniony, miasta

Wycieczka Wschod-Zachod – Parki, kaniony, miasta

Dookoła USA- Wschód- Zachód  / 16 dni

Po więcej info dzwon: 718 – 389 – 1818

lub wyślij email: info@rampamill.com

Daty wyjazdow w roku 2015:

DATY WYCIECZEK WSCHÓD

Cena bazowa $1090 !

KAŻDA WYCIECZKA DOCHODZI DO SKUTKU !

Miejsce: 21 Stanów, ponad 15 Parków Przyrody i Kanionów, ponad 11 miast i miasteczek
Zakwaterowanie:
Hotele lub motele klasy turystycznej
Wyżywienie:
własne
Transport:
bus
Rodzaj wyjazdu:
wycieczka objazdowa
Udogodnienia:
*Cała podróż odbywa się najpiękniejszymi trasami widokowymi w USA.Podczas wycieczki serwujemy(jeśli to nikomu nie przeszkadza) muzykę relaksacyjną, indiańską i tematycznie związaną z mijanymi rejonami gdyż tworzy to niepowtarzalny klimat i atmosferę wyjazdu. *Zawsze dodatkowo (za zgodą uczestników i bez dodatkowych opłat), kaniony i atrakcje (może to być np. Kanion Antylope, Jezioro Powell’a, zabytkowe miasto indian), których nie ma w programie! *Uwaga! dla rodzin istnieje możliwość uzyskania zniżki za noclegi
Cena za osobę:
                                                                          od $ 1090
Cena zawiera: Cena nie zawiera:
– Przejazdy (w zależności od ilości uczestników autokar lub wygodny minibus), – Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem/pilotem, – W niektórych hotelach śniadania kontynentalne (minimum 5 śniadań podczas wycieczki).
– Kosztów noclegów i biletów wstępu do parków, kanionów i w/w atrakcji (proszę przeczytać w uwagach dodatkowych informacje dotyczące cen noclegów i biletów wstępu!), – Pozostałego wyżywienia (ok. $15 na dzień) szybkie bary, bufety, zakupy w sklepach typu “Supermarket”, – Kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego (Koszty Leczenia i Nastepstw Nieszczesliwych Wypadkow), – Dodatkowych atrakcji i własnych wydatków, – Zwyczajowych napiwków dla kierowcy/przewodnika ($1-$2/dzień), – Wycieczek fakultatywnych (dodatkowo organizowanych wyłącznie na życzenie uczestników): $80 do Death Valley, $80 do Yosemite Park, $120 Bryce i Zion Canyon.
Termin:   rok 2015 do ogłoszenia już wkrótce
Uwagi dodatkowe: Dodatkowe koszta na osobę : -15 noclegów oraz WSZYSTKIE BILETY WSTĘPU do parków, kanionów i w/w atrakcji wynoszą: $1110-na osobę jeśli śpi 1 osoba w pokoju $590- na osobę jeśli śpią 2 osoby w pokoju $440- na osobę jeśli śpią 3 osoby w pokoju $420- na osobę jeśli śpią 4 osoby w pokoju WAŻNA UWAGA!!! Powyższa cena zawiera koszty biletów wstępu do wszystkich wymienionych obok atrakcji czyli: Kanion Arches, Monument Valley, Przejście Kanionem Antylope, Wielki Kanion Kolorado (Grand Canyon), kowbojskie Miasto Widmo, Park z Sekwojami, Przejazd tramwajem linowym po wzgórzach San Francisco, Alcatraz, Park Yellowstone, Pomniki Głów Prezydentów i Szalonego Konia. W przypadku niewykorzystania przez uczestnika któregoś biletu koszta za niego zostaną zwrócone, albowiem wstępy do atrakcji (poza parkami przyrody na trasie wycieczki) nie są obowiązkowe! Informujemy, ze noclegi organizowane są w zróżnicowanych hotelach klasy turystycznej np. typu Howard Johnson , Days inn, motel 6, Rodeway inn, Guesthouse inn & suites, a także kilkugwiazdkowe i „klimatyczne” związane z regionem w którym przebywamy. Wszystkie hotele są czyste. W większości na wyposażeniu są lodówki, kuchenki mikrofalowe, suszarki do włosów, baseny do pływania (na zewnątrz) w niektórych jackuzi .W każdym pokoju jest klimatyzacja, ręcznik, mydło, TV. – Za zgodą uczestników podczas wycieczki istnieje możliwość rozszerzenia programu zwiedzania bez dodatkowych opłat (poza biletami wstępów). Propozycja może dotyczyć wspomnianego wcześniej niesamowitego Kanionu Antylope, Jeziora Powella, Zapory Glen Canyon lub historycznego miasta indian. Ponadto istnieje możliwość dostosowania się do propozycji sugerowanych przez uczestników. – Wyjazdy organizowane są klimatyzowanymi autobusami lub wygodnymi minibusami (zależy od ilości uczestników) co gwarantuje, że KAŻDA WYCIECZKA DOCHODZI DO SKUTKU!!!. – Istnieje możliwość zmiany programu zwiedzania (kolejność odwiedzanych miejsc lub tp.) z powodu nieprzewidzianych okoliczności, albowiem biuro turystyczne nie ponosi odpowiedzialności za wydarzenia na trasie spowodowane przyczynami niezależnymi od organizatora. UWAGA! restrykcyjnie będą przestrzegane ograniczenia dotyczące ilości bagażu! Każda osoba dorosła może zabrać maksymalnie 20 kg bagażu + bagaż podręczny do 8 kg. (praktycznie w każdym hotelu są pralki) Co zalecamy zabrać? *suchy prowiant na 1-szy dzień, *strój i ręcznik kąpielowy, (w większości hoteli jest basen) *aparaty fotograficzne, kamery video, zapasowe baterie i karty pamięci (średnia ilość zdjęć, które wykonują uczestnicy wynosi ok. 3 tysiące na osobę), *znaczki pocztowe, *ciepłą bluzę, *pelerynę przeciwdeszczową, *wygodne obuwie, *uśmiech i pozytywne nastawienie na relaks i wypoczynek !
Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: